VÝROBA

Prosperujúca spoločnosť zaoberajúca sa výrobou domácich cestovín

Zakladateľom firmy ERCE,s.r.o. začínajúca v roku 1993 boli súčastný majitelia Pavel Oravec s manželkou Erikou Oravcovou. Výroba začala s ôsmymi zamestnancami,čo sa dnes už rozrástla na 90 zamestnancov. Spolumajiteľka firmy p.Oravcová v roku 2001 získala ocenenie vynikajúca podnikateľka roka.

line

VÝROBA

Firma ERCE vyrába osemvaječné cestoviny charakteristické vysokou kvalitou, ktorá je daná tradičnou technológiou a prvotriednymi surovinami. Špecializuje sa hlavne na závarkové produkty. Cestoviny sa vyrábajú s rozličnou technológiou rozlišujeme ich podľa farby baliaceho materialu.

Modrá rada je vyrábaná tradičnou domácou technológiou a červená s modernými lisovacími zariadeniami. Pod domácou technológiou si predstavme mravenčiu prácu ľudí, čiastočne nahradenú strojovou výrobou. Precíznym spracovaním chce firma zabezpečiť spokojnosť a záujem obchodných partnerov a spotrebiteľov. Netradičné malé balenie si obľúbili nielen zákazníci,ale aj obchodní partneri pre ich nenáročnosť na skladovacie priestory.

line

PRODUKTY

Najpredávanejšie produkty sú niťovky vyrábané domácou technológiou a taktiež lisované niťovky, zákazníci si obľúbili aj rajbaničku , fliačky, kocky a neposlednom rade široké rezance.

ODBYT

Produkty sa predávajú na celom slovenskom trhu a to v obchodných reťazcoch COOP Jednota Slovensko, Kaufland, Hypernova, CBA, Libex a taktiež aj v niektorých ďalších súkromných sektoroch. V minulom roku sa začal export aj na zahraničný trh, kde si veľmi rýchlo obľúbili zákazníci tieto výrobky.

KONKURENCIA JE SILNÁ

Aj napriek tomu, že konkurencia je  silná sa podarilo zvýšiť v roku 2005 odbyt o 27%

PREDSTAVY A CIELE

Hlavným predstavzatím spoločnosti je naďalej  dodávať len kvalitné a zdravotne nezávadné produkty s ktorými bude spokojný v prvom rade zákazník a zvyšovať trhový potenciál.

ERCE.sk

NOVINKY

photo Niťovky 200g
kupinové balenie (kartón): 30 ks

Hlavným predstavzatím spoločnosti je naďalej dodávať len kvalitné a zdravotne nezávadné produkty s ktorými bude spokojný v prvom rade zákazník a zvyšovať trhový potenciál.

ODBYT: Produkty sa predávajú na celom slovenskom trhu a to v obchodných reťazcoch COOP Jednota Slovensko, Kaufland, Hypernova, CBA, Libex a taktiež aj v niektorých ďalších súkromných sektoroch. V minulom roku sa začal export aj na zahraničný trh, kde si veľmi rýchlo obľúbili zákazníci tieto výrobky.

RÝCHLY KONTAKT

contact

ERCE s.r.o.
Krtíšska 305, 99122 Bušince

erce@erce.sk
Tel.: +421 47 4892314
Fax: +421 47 4892416

ad1